Co o nás říkají

“Zvětšení obytného prostoru jsme chtěli spojit s několika úpravami bydlení jako bylo zakomponování krbových kamen, oddělení od chodby, změnu dispozice sociálního zařízení apod. Zároveň jsme chtěli získat otevřený prostor pro setkávání naší rozrostlé rodiny. Po oslovení architektů z dotegg jsme navíc získali nové úložné prostory a prvky, které tvoří chloubu našeho interiéru.
Po výborné spolupráci i při realizaci, výběru materiálů apod. jsme je neváhali oslovit ani s rekonstrukcí ložnice, kterou redesignovali přesně podle našich představ. Její provedení navíc zabralo pouhých pět dní.”
manželé L.

Původně jsme chtěli pouze jednoduše propojit dva sousední byty, náš původní a garsonku bývalého souseda. Po diskusi s dotegg bylo jasné, že to tak jednoduché a rychlé nebude, nakonec se bouralo téměř vše. Dnes ale v žádném případě nelitujeme. Dali jsme na rady dotegg a nyní máme velice prostorný byt, kde propojení není vůbec patrné. Navíc díky báječné osobní spolupráci máme v bytě vše, co vyhovuje zrovna nám, ničemu jsme se nemuseli přizpůsobovat, všechny naše požadavky výborně zapracovali do celkové rekonstrukce. Bylo to poprvé, kdy jsme využili služby architekta, a můžeme jen a jen doporučit. Otevřeli nám zcela jiný pohled na bydlení, využití prostoru, ale i rozmanitost materiálů atd.”
manželé Š.

“S architekty z dotegg spolupracuji na mnoha akcích a tato spolupráce je vždy ke spokojenosti. Nejdůležitější je (nejen z naší strany), že spokojenost v konečném důsledku cítí nejen klient, ale obě naše strany. Komunikace s architekty je v mé profesi nezbytná a spolupráce s členy dotegg probíhá vždy na profesionální úrovni.”

www.truhlar.info

Radoslav Vnenčák

Truhlářství Radoslav Vnenčák

dotegg architekti s.r.o. | IČO: 04435583 | DIČ: CZ04435583 | frantisek@dotegg.cz  | +420 736 286 600